KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Christian Dior

Christian Dior Addict Edp 100 ML Kadın Parfüm
KARGO
BEDAVA
İlk anda dikkat çekici, Dior Addict zamanı ile uyum içinde bir koku, içgüdüsel olarak güzel ve özgür bir şekilde baştan çıkarıcı. Sicilya Mandalinası, üst notalarda neşeli, ışıldayan meyveli narenciye kokularının baştan çıkarıcılığını ortaya koyar. Beyaz çiçekler, Zambak Yasemini ve Tunus Nerolisi; ..
437,00TL Vergiler Hariç:437,00TL
Christian Dior Fahrenheit Edp 75 ML Erkek Parfüm
KARGO
BEDAVA
Kült ve ikonik kokular arasında neredeyse zirvede olabilecek bu kokunun kendine has özelliği onu özel kılıyor. Çiçek esanslarının bir erkek kokusunda kullanılması onu iddialı ve farklı gösteriyor. Dolayısıyla tematik bir kokuda kendini bulan erkekler için eşsiz bir seçim.Üst NotaLavanta, mandalina, ..
430,00TL Vergiler Hariç:430,00TL
Christian Dior Homme Edp 100 ML Erkek Parfüm
KARGO
BEDAVA
Tatlı ve modern yapısıyla şık ve asil erkeklere hitap eden bu koku, tutkuyu da sembolize ederek baş döndürücü bir etki yaratıyor.Üst Notaİtalyan portakalı, irisOrta NotaGül, deriAlt NotaEbegümeci, sedir, sandal ağacı,agar ağacı..
421,00TL Vergiler Hariç:421,00TL
Christian Dior Homme Intense Edp 100 ML Erkek Parfüm
KARGO
BEDAVA
Çiçeksi- odunsu/misk grubunda yer alan bu koku, cüretkar yapısını ve çekiciliğini her yerde vurgulamak isteyen erkeklerin kimliğini dışa vurumlarını göstermenin en etkili yolunu açıyor.Üst Notaİris, vanilyaOrta NotaAmberAlt NotaSedir, vetiver..
429,00TL Vergiler Hariç:429,00TL
Christian Dior Homme Sport Edt 100 ML Erkek Parfüm
KARGO
BEDAVA
Ruhunuzda ferahlığı, canlılığı, bireyselliği hissedeceğiniz bu cesur koku sizi daha da erkeksi ve güçlü göstererek, üzerinizde karşı konulamaz bir tesir yaratıyor.Üst NotaGreyfurt, bergamot, limon, reçineOrta NotaVetiver, sedir, zencefilAlt NotaSandal ağacı, biberiye, lavanta..
430,00TL Vergiler Hariç:430,00TL
Christian Dior Hypnotic Poison Edt 100 ML Kadın Parfüm
KARGO
BEDAVA
Hypnotic Poison, Vanilya sevenlerin vazgeçilmezi! Kendinden emin, tutku dolu kadınların gizli silahı. Dikkat mi çekmek istiyorsunuz? O halde bu koku tam size göre.Üst NotaKayısı, erik, hindistan ceviziOrta NotaSümbülteber, yasemin, zambak, gül,brezilya gül ağacı, kimyonAlt NotaSandal ağacı, badem, v..
437,00TL Vergiler Hariç:437,00TL
Christian Dior Jadore Edp 100 ML Kadın Parfüm
KARGO
BEDAVA
Neşe’ yi doyasıya koklayın! Sevgi ve enerji dolu bu meyvemsi-çiçek kokusunun teninizde bıraktığı his, bütünleşmek isteyeceğiniz bir güzellik olacakÜst NotaDeniz tuzuOrta NotaYasemin, ylang-ylang, sümbülteber,neroliAlt NotaŞeftali..
431,00TL Vergiler Hariç:431,00TL
Christian Dior Joy Edp 90 ML Kadın Parfüm
KARGO
BEDAVA
Yasemin ve gülün birleşimi size sofistike bir tavır katarken, bir yanda da miskle coşkulu bir neşeyi ruhunuzda hissediyorsunuz. Kokunun Feminen tavrı, gün boyu size eşlik edecek.Üst NotaBergamot, mandalinaOrta NotaGül, yasemin, siyah üzüm, şeftaliAlt NotaSandal ağacı, sedir, beyaz misk,paçuli, benzo..
431,00TL Vergiler Hariç:431,00TL
Christian Dior Midnight Poison Edp 100 ML Kadın Parfüm
KARGO
BEDAVA
Christian Dior Midnight Poison Edp 100 ML Kadın Parfüm ..
429,00TL Vergiler Hariç:429,00TL
Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Edt 100 ML Kadın Parfüm
KARGO
BEDAVA
Portakal ve gül aromalarının sunduğu aydınlık bir koku… Bu ışıltılı, taze ve zarif koku genç kadınları bağımlısı yapıyor.Üst NotaMandalinaOrta NotaPembe şakayık, gül, kayısı, şeftaliKaramel, popcornAlt NotaMisk..
429,00TL Vergiler Hariç:429,00TL
Christian Dior Miss Dior Cherie Edt 100 ML Kadın Parfüm
KARGO
BEDAVA
Zarif ve genç kadınların kalbine sıcaklık veren bu duyusal ve çiçeksi kokunun esintileri romantizmin izlerini taşıyor. Çarpıcılığı ve ferahlığıyla da sizi peşinden sürüklüyor.Üst NotaAhududu, nar, siyah frenk üzümü,pembe biberOrta NotaMayıs gülü, şakayıkAlt NotaBeyaz misk..
429,00TL Vergiler Hariç:429,00TL
Christian Dior Poison Girl Edp 100 ML Kadın Parfüm
KARGO
BEDAVA
Tutkuyu ruhunun bir parçası olarak gören kadınların kokusu. Şekerli ve yumuşak esintileri, eşsiz kompozisyonuyla ışıltılı bir kokuya sahip olmanızı sağlıyor.Üst NotaAcı portakal, limonOrta NotaŞam gülü, grasse gülü, portakal çiçeğiAlt NotaTonka fasülyesi, sandal ağacı, vanilya,badem, tolu balsam, ka..
437,00TL Vergiler Hariç:437,00TL
Christian Dior Pure Poison Edp 100 ML Kadın Parfüm
KARGO
BEDAVA
Masum ama baştan çıkarıcı, içten ama gizemli… Pure Poison baştan çıkarıcılığın en saf halini keşfetmenizi sağlayacak. Portakal çiçeği, yasemin, gardenya, amber ve sandal ağacını içeren formülü içinizdeki şehveti yüzeye çıkaracak...
442,00TL Vergiler Hariç:442,00TL
Christian Dior Sauvage Edt 100 ML Erkek Parfüm
KARGO
BEDAVA
Ferah, çekici, dinamik ve modern esintileri içeriğinde barındıran, baharat esanslı, günümüz şık erkeğini yansıtan güçlü bu kokunun etkilerini gün boyu hissedecek ve hissettireceksinizÜst NotaBiber, bergamotOrta NotaSardunya, lavanta, biber,reçine, pembe biber, vetiver, paçuliAlt NotaSedir, labdanum,..
430,00TL Vergiler Hariç:430,00TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)