KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Unisex Parfüm

Bond No 9 New York Amber Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Bond No 9
Odunsu oryantal sınıfta yer alan bu yumuşak koku sizi canlı ve pozitif bir şekilde karşılayarak, eğlenmeyi seven, enerji dolu ruhunuzu ışıltısıyla doyuruyor.Üst NotaOsmantus, yasemin, hindistan cevizi,benzoin, gülOrta NotaAmber, safran, bergamot,mir, biberAlt NotaMisk, sandal ağacı, atar ağacı..
447,00TL Vergiler Hariç:447,00TL
Bond No 9 Signature Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Bond No 9
Baştan çıkarıcı bir kokusu olan bu parfüm tutkunuz olacaktır. Ne istediğini bilen, günün tüm anında kendini Bond No 9 Signature Parfüm ile tamamlamak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Tende hissedildiğinden sonra büyüleyici bir gizemli kokuya dönüşen bu parfümü çok seveceksiniz...
442,00TL Vergiler Hariç:442,00TL
By Kilian Black Phantom Edp 50 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: By Kilian
By Kilian Black Phantom içeriğinde rom, şeker, bitter çikolata, karamel, badem, kedi otu ve sandal ağacı bulunur...
446,00TL Vergiler Hariç:446,00TL
By Kilian Forbidden Games Edp 50 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: By Kilian
Karşıkonulamaz çiçeksi nektar özü ile Bulgar gülünün harmanlanmasından ortaya çıkan , sardunya çiçeği ve yasemin çiçeğiile birleşen Madagaskar vanilyası ve Laotian balı ile günahlara sürüklenen bir koku..
481,00TL Vergiler Hariç:481,00TL
Byredo Bal D'Afrique Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Byredo Bal D'Afrique, Sıcak ve romantik olan bu koku Afrika kültürünün, müziğin, dansın ve sanatın izlerini taşıyor. Rafine zevk sahibi kişilerin koleksiyonlarında bulundurmak isteyecekleri özel bir koku.Üst NotaBergamot, limon, portakal çiçeği,tagetes, frenk üzümüOrta NotaMenekşe, yasemin, siklamen..
487,00TL Vergiler Hariç:487,00TL
Byredo Bibliotheque Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Byredo Bibliotheque, Tek bir spray cildinizde duş etkisi yaratarak ferahlık hissi verir Eski kitapların dünyasında, koyu ahşap raflar üzerine yerleştirilmiş deri ciltli kitapların kokusuna benzer Nadir bulunan kitaplardan yararlanmak için gidilen kütüphanenin şakayık, menekşe buketi havasına benzer ..
506,00TL Vergiler Hariç:506,00TL
Byredo Gypsy Water Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Parfüm, Romanların renkli dünyasını, taze toprak kokusunu, orman ve kamp ateşini yansıtmaktadır..
442,00TL Vergiler Hariç:442,00TL
Costume National Scent Intense Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Zamansız ve mistik büyüsü sıcaklığı ile sizi saracak. Çarpıcı, eşsiz ve tamamıyla alışkanlık yapan bu koku kışkırtıcılığın sakin ve zarif açılımı.Üst NotaBergamot, elma, tarçın, çayOrta NotaYasemin, ebegümeci, davanaAlt NotaPaçuli, mandal ağacı, amber, buhur, deri..
427,00TL Vergiler Hariç:427,00TL
Creed Royal Oud Edp 120 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Creed
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Creed mıllesıme royal oud 120ml unisex parfüm İçerisinde; calabria limonu, pembe dut ve sicilya bergamotu,sedir, kasnıotu sakızı ve melek otu kökü,hint oudu,sandal ağacı ve tonkin miski bulunur..
437,00TL Vergiler Hariç:437,00TL
Creed Virgin Island Water Edp 120 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Creed
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Çağdaş, özgüvenli, yaşamayı seven hem erkek hem kadın, bu parfüm ortak kokularıdır. Modern insanın tempolu, yoğun yaşamı içerisinde çiftlerin de birlikte keyifle kullandıkları Creed Virgin Island Water Unisex Parfüm bağımlılık yaşatır...
439,00TL Vergiler Hariç:439,00TL
Escentric Molecules Escentrıc 01 Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Kadınlar ve erkekler için odunsu çiçek misk kokusu olarak tanımlanan bu koku iris, amalfi limonu, pembe ve kırmızı biber gibi kokunun ruhunu oluşturan bileşenlerin buluşmasıyla başınızı döndürüyor.Üst NotaMiskOrta NotaAmberAlt NotaOdunsu notalar..
439,00TL Vergiler Hariç:439,00TL
Ex Nihilo Fleur Narcotique Edp 50 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Ex Nihilo
Kadın ve erkekler için çiçeksi meyveli bir koku. Üst notalarda bergamot, liçi ve şeftali bulunur; Orta notalar Yasemin, şakayık ve portakal çiçeği; Taban notaları odunsu notalar, yosun ve misktir...
457,00TL Vergiler Hariç:457,00TL
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Edp 70 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Çarpıcı ve yoğunlaştırılmış olan bu imza koku lüks ve ihtişamı çağrıştırıyor. Maskülenliğe, feminenliğe, mistisizme, zarafete eşsiz bir davet.Üst NotaYasemin, safranOrta NotaAmber ağacı, esmen amberAlt NotaKöknar, sedir..
437,00TL Vergiler Hariç:437,00TL
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait Edp 70 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Mısır’ın muhteşem çiçeksi grandiflorum yaseminini ve safranını üst notalarında buluşturan parfümün orta notalarında yer alan sedir ağacının hafif odunsu kokusu ile muhteşem bir uyum yakalan Fas’ın acı bademi unutulmaz bir etki yaratacak.Üst NotaAcıbadem, safranOrta NotaYasemin, sedirAlt NotaMisk, od..
437,00TL Vergiler Hariç:437,00TL
Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood Edp 70 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Maison Francis Kurkdjian'ın Oud Satin mood tasarımında saten ruh hali, yaşam için parıldayan bir arzu taşır; etrafını saran, baş döndürücü etkisiyle kendini kaybeder ve zamanı askıya almak istersiniz; Parfüm de Laos oud, Bulgar gülü, Türk gülü, Siam benzoin, menekşe ve vanilya notaları vardır; MFK O..
442,00TL Vergiler Hariç:442,00TL
Memo African Leather Edp 75 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Memo
İçerisinde; kakule, Fil hortumu, bergamot, zürafa boynu, safran, leopar desenleri, kimyon, gergedan boynuzu, paçuli, aslan yelesi ve zebranın çizgileri ile deri notalarının yansıması olarak Afrikan Leather şişesinin içinde hayat buluyor..
457,00TL Vergiler Hariç:457,00TL
Memo French Leather Edp 75 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Memo
İçerisinde; kakule, Fil hortumu, bergamot, zürafa boynu, safran, leopar desenleri, kimyon, gergedan boynuzu, paçuli, aslan yelesi ve zebranın çizgileri ile deri notalarının yansıması olarak Afrikan Leather şişesinin içinde hayat buluyor...
457,00TL Vergiler Hariç:457,00TL
Memo Irish Leather Edp 75 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Memo
Çam esintisi, baharatlı vurgular ve yeşil bitkiler gibi nüanslar veren, güzellik ve kalite hissini en yüksek seviyede yaşatan, doğal, rafine ve dengeli notaların olduğu bu koku bir parçanız haline gelecek.Üst NotaArdıç çileği, amberOrta NotaDeriAlt NotaTonka fasülyesi..
442,00TL Vergiler Hariç:442,00TL
Memo Marfa Edp 75 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Memo
Memo Paris Marfa EDP kadınlar ve erkekler için Floral Odunsu misk kokusu.  Üst notalarda portakal çiçeği ve mandalina; Orta notalar sümbülteber, agave ve ylang-ylangdır; Taban notaları sandal ağacı, sedir, beyaz misk ve vanilyadır...
506,00TL Vergiler Hariç:506,00TL
Memo Paris Italian Leather Edp 75 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Memo
Memo Paris italian Leather EDP Kadınlar ve erkekler için deri kokusu. Üst notalarda domates yaprağı, vanilya ve deri; Orta notalar labdanum, adaçayı, galbanum, domates yaprağı ve orris köküdür; Taban notaları vanilya, sandal ağacı, tolu balsam, opoponaks, mür, benzoin, deri ve misktir...
439,00TL Vergiler Hariç:439,00TL
Montale Paris Chocolate Greedy Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Montale Paris
Yoğun çikolata ve portakal ile vanilya aromasının birleşimiyle ortaya çıkan bu oryantal koku duruşunuza ve tavrınıza yeni bir soluk getirecek.Üst NotaKahve, kakao, tonka fasülyesiOrta NotaAcı portakal, vanilyaAlt NotaKurutulmuş meyveler..
457,00TL Vergiler Hariç:457,00TL
Sospiro Accento Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Sospiro
Sospiro Accento Edp 100 ML Unisex Parfüm Outlet..
452,00TL Vergiler Hariç:452,00TL
Tiziana Terenzi Andromeda Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Klasik ve etkileyici kokulardan hoşlananlar için Gaultier Classique EDT parfüm en ideal seçeneklerden birini sunuyor. Bu koku tüm sıradışılığınızı ortaya çıkartacak...
439,00TL Vergiler Hariç:439,00TL
Tiziana Terenzi Cassiopea Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Tiziana Terenzi Cassiopea Edp 100 ML Unisex Parfüm ..
496,00TL Vergiler Hariç:496,00TL
Tiziana Terenzi Kirke Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Üst notaları tutku meyvelerini barındıran şeftali,ahududu, yabani ot, armut ve kumdan oluşurken orta notaları vadideki zambak, heliotrop, sandal ağacı, vanilya, paçuli ve miskin yer aldığı kokuyla kendinizi meyve bahçesinde hissedeceksiniz.Üst NotaÇarkıfelek, şeftali, ahududu,casis, armut, kumOrta N..
442,00TL Vergiler Hariç:442,00TL
Tom Ford Black Orchid Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Tom Ford
Çikolata ve çiçek aromalarının uyumunun baş döndürücü etkisi sizi kuşatsın. Frenk üzümü, bergamot ve siyah orkide esanslarının kompozisyonuyla büyüleyici koku ruhunuzu beslesin.Üst NotaYasemin, gardenya, ylang-ylang,bergamot, limon, mandalina,siyah frenk, yer mantarıOrta NotaBaharat, meyveli notalar..
437,00TL Vergiler Hariç:437,00TL
Tom Ford Cafe Rose Edp 50 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Tom Ford
Çiçeksi Odunsu Cazibeli. Egzotik. Baştan Çıkarıcı. Café Rose İçerisinde Uysal Gül İle En Derinlerdeki Zevklerinizi Açığa Çıkaracak. Café Rose Osmanlı Cariyelerinden Esinlenerek Yaratılmıştır. Uçsuz Bucaksız İstekleri Ve Arzuları Yerine Getiren Ve Güzellik İçin Birbirleriyle Yarışan Cariyelerin Kadın..
439,00TL Vergiler Hariç:439,00TL
Tom Ford Facking Fabulous Edp 50 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Tom Ford
Almond Bitter yağı, Tonka Resinoid, Orris birleşimi, Cashmeran, Deri Accord ve Clary Sage yağının gerçekten eşsiz bir aroması sunmak için baştan sona bir karışımıdır...
421,00TL Vergiler Hariç:421,00TL
Tom Ford Italian Cypress 50 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Tom Ford
Tom Ford’Un Mılano’Daki Mağazası İçin Özel Olarak Yaratıldı. İtalya’Nın Kalitesinin, Ustalığının, Sofistikeliğinin Gelenek Ve Yenilikçilik Arasındaki Dengesinden Esinlenilmiştir...
437,00TL Vergiler Hariç:437,00TL
Tom Ford Ombre Leather Edp 100 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Tom Ford
Kış aylarına uygun teninize özgürce sıkabileceğiniz bu elit ve maskülen koku ruhunuza canlılık, etrafınıza enerji yayacak.Üst NotaKakuleOrta NotaYasemin, deriAlt NotaPaçuli, amber, yosun..
426,00TL Vergiler Hariç:426,00TL
Tom Ford Oud Wood Edp 50 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Tom Ford
En Nadir Ve Pahalı Ağaçlardan Biri... Genellikle Buhur-Tütsü Dolu Tapınaklarda Yakılan Oud Ağacı Duyulara, Zihne, Ruha Ve Bedene Çok İyi Geldğine İnanılır. Egzotik Gül Ağacı Ve Kalule, Bu Parfümdeki Sandal Ağacı Ve Vetiver’E Dumanlı Bir Gizem Katmıştır...
437,00TL Vergiler Hariç:437,00TL
Tom Ford Soleil Blanc Edp 50 ML Unisex Parfüm
KARGO
BEDAVA
Marka: Tom Ford
Şaşırtıcı. Tutkulu. Bağımlılık Yapıcı Geçen sene yazın son bulduğu eşsiz adaları arkanızda bırakın ve Soleil Blanc Serisine ilham veren çiçeksi amber ve karşı konulmaz tazeliğe kendinizi bırakın. Private Collection’ın en yeni üyesi güneşin sıcaklığını ve lüksün karşı konulmazlığını Tom Ford Soleil i..
457,00TL Vergiler Hariç:457,00TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)